chce - komentarze


Znowu mnie nachodzą wątpliwości.. Nie wiem, czy mam o TYM komuś opowiedzieć czy nie.. bo dla kogoś innego to jest tylko błachostka a dla mnie niestety poważny problem, z którego za jakiś czas zrobi się jeszcze większy. Bo skoro teraz już jest tak źle, to co będzie potem?
Jak na razie wszystko jest w porządku. Jakoś daję sobie radę, ale długo tak nie wytrzymam. Będą problemy, oj będą.
TO sprawia, że nie mam ochoty żeby (...).

Ale trudno, pomęczę się, może się 'wyleczę'.
Może... Ale nie sądzę. Za głęboko już to weszło w moją psychikę.
...
A jeślibym chciała komuś powiedzieć, to nie mam nawet komu. M. nie chciał, może mama? Najlepiej, żebym znalazła kogoś z podobnym problemem. Heh, marne sznase.

To co napisałam brzmi strasznie, ale w gruncie rzeczy takie nie jest. Teraz takie nie jest. Ale potem...?



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
10.08.2005 :: 12:24 :: w3cache.tvkdiana.pl
m

nie pamiętam żebym nie chciał czegoś wysłuchać. Możesz mi wszystko powiedzieć, a nawet musisz jak Cię coś dręczy
:*
08.08.2005 :: 15:30 :: ddw3.neoplus.adsl.tpnet.pl
;)

Hejka!!! Masz super bloga i mam do ciebie prośbe. Mam koleżankę, która marzy o tym by być w kolumnie najczęściej czytanych blogów. Wystarczysz że wejdziesz na jej bloga i nie musisz zostawiać komentarza jeżeli nie chcesz. Ale jeśli zostawisz to ona nie będzie miała nic przeciwko i się odwdzięczy. Oto jej adres http://us5.blog.onet.pl Mam nadzieję, że pomożesz w spełnieniu jej marzenia :)
08.08.2005 :: 10:18 :: dhd24.neoplus.adsl.tpnet.pl
gaspar

no mała co cię boli ? jestem dobrym psychologiem >>> wal do mnie jak w dym <<< mnie życie ciągle daje po dupie ale ciagle się uśmiecham do niego - nie popadaj w dekadentyzm-wierz mi ( natali.boris@neostrada .pl)

08.08.2005 :: 10:02 :: 195.136.67.222
TaMiCzKa =D

Może dobrze by było, gdybyś podzieliła się zmartwieniami z osobą postronną... ona zawsze jest obiektywna i mam nadzieje, że dobrze Ci poradzi... Przemyśl to sobie... nie ma sensu się samemu zadręczać... adijos :*:* www.tamika_ma_bzika.notki.pl
Talk.pl :: Wróć